Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Hırvatístan > 1. Hırvatistan Milli Ligi
20.09 19:00 NK Lokomotiva Zagreb - Osijek
Hırvatístan > 1. Hırvatistan Milli Ligi
1 2.50 X 3.15 2 2.65 +89
1 2.50 X 3.15 2 2.65
Rusya > Premier Lig
20.09 17:30 FC Ufa - FC Spartak Moskova
Rusya > Premier Lig
1 3.55 X 3.05 2 2.15 +92
1 3.55 X 3.05 2 2.15
Ukrayna > Premier Lig
20.09 19:00 SC Dnipro-1 - FC Karpaty Lviv
Ukrayna > Premier Lig
1 2.15 X 3.30 2 3.15 +92
1 2.15 X 3.30 2 3.15
Türkiye > 1. Lig
20.09 19:00 İstanbulspor - Balıkesirspor
Türkiye > 1. Lig
1 2.20 X 3.40 2 3.00 +92
1 2.20 X 3.40 2 3.00
20.09 19:00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Adanaspor
Türkiye > 1. Lig
1 2.10 X 3.30 2 3.25 +83
1 2.10 X 3.30 2 3.25
Almanya > 2. Bundesliga
20.09 19:30 Holstein Kiel - Hannover 96
Almanya > 2. Bundesliga
1 2.20 X 3.65 2 2.85 +95
1 2.20 X 3.65 2 2.85
20.09 19:30 1. FC Heidenheim 1846 - SV Darmstadt 98
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.80 X 3.80 2 3.85 +92
1 1.80 X 3.80 2 3.85
Brezilya > Brezilya Serie B
20.09 03:30 Brasil De Pelotas RS - Figueirense SC
Brezilya > Brezilya Serie B
1 1.95 X 2.90 2 4.65 +89
1 1.95 X 2.90 2 4.65
Rusya > Gençlik Ligi
20.09 16:00 FK Tambov - FK Rostov
Rusya > Gençlik Ligi
1 2.20 X 3.35 2 2.85 +89
1 2.20 X 3.35 2 2.85
20.09 19:00 FC Akhmat Grozny - Samara Kryliya Sovetov
Rusya > Gençlik Ligi
1 2.95 X 3.40 2 2.15 +89
1 2.95 X 3.40 2 2.15
Almanya > 3. Lig
20.09 20:00 Kickers Würzburg - SV Meppen 1912
Almanya > 3. Lig
1 2.00 X 3.35 2 3.40 +92
1 2.00 X 3.35 2 3.40
Ukrayna > U21 Şampiyonası
20.09 14:00 Zorya Lugansk - FC Mariupol
Ukrayna > U21 Şampiyonası
1 1.80 X 3.80 2 3.40 +84
1 1.80 X 3.80 2 3.40
Ukrayna > Persha Ligi, Ukrayna 1. Ligi
20.09 16:00 Agrobiznes Volochisk - FC Avangard Kramatorsk
Ukrayna > Persha Ligi, Ukrayna 1. Ligi
1 2.25 X 3.25 2 2.80 +84
1 2.25 X 3.25 2 2.80
20.09 18:00 MFC Metalurh Zaporizhya - FC Minaj
Ukrayna > Persha Ligi, Ukrayna 1. Ligi
1 4.95 X 3.70 2 1.55 +84
1 4.95 X 3.70 2 1.55
Kıbrıs Rum Kesimi > 1. Lig
20.09 19:00 Olympiakos Nicosia - AEK Larnaka
Kıbrıs Rum Kesimi > 1. Lig
1 5.50 X 3.85 2 1.50 +88
1 5.50 X 3.85 2 1.50
Endonezya > 1. Lig
20.09 11:30 Psis Semarang - Persebaya Surabaya
Endonezya > 1. Lig
1 2.25 X 3.20 2 2.85 +81
1 2.25 X 3.20 2 2.85
20.09 14:00 Persela Lamongan - Arema FC
Endonezya > 1. Lig
1 1.90 X 3.45 2 3.40 +84
1 1.90 X 3.45 2 3.40
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
20.09 19:00 Bohemians Prag 1905 - FC Fastav Zlin
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 2.10 X 3.25 2 3.45 +92
1 2.10 X 3.25 2 3.45
Kazakistan > 1.Lig
20.09 12:00 FC Altay - FC Astana Youth
Kazakistan > 1.Lig
1 1.25 X 5.75 2 7.50 +36
1 1.25 X 5.75 2 7.50
20.09 13:00 Zhetysu B - FK Baikonur
Kazakistan > 1.Lig
1 1.95 X 3.35 2 3.45 +36
1 1.95 X 3.35 2 3.45
20.09 13:00 FK Ekibastuz - FK Kyran Shymkent
Kazakistan > 1.Lig
1 2.65 X 3.40 2 2.30 +36
1 2.65 X 3.40 2 2.30
20.09 14:00 Akademia Ontustyk - Kairat-Zhastar
Kazakistan > 1.Lig
1 2.55 X 3.55 2 2.30 +36
1 2.55 X 3.55 2 2.30
20.09 14:00 FK Maxtaaral - FK Aktobe Zhas
Kazakistan > 1.Lig
1 1.20 X 5.75 2 9.50 +36
1 1.20 X 5.75 2 9.50
20.09 14:00 FK Kaspyi Aktau - Akzhaiyk Oralsk
Kazakistan > 1.Lig
1 2.00 X 3.40 2 3.10 +36
1 2.00 X 3.40 2 3.10
20.09 14:00 FK Shakhtar-Bulat Temirtau - FC Kyzyl-Zhar SK
Kazakistan > 1.Lig
1 4.70 X 4.30 2 1.50 +36
1 4.70 X 4.30 2 1.50
Danimarka > 1.Lig
20.09 19:30 Hvidovre - HB Koege
Danimarka > 1.Lig
1 2.40 X 3.45 2 2.55 +89
1 2.40 X 3.45 2 2.55
Danimarka > 2. Lig, 1. Grup
20.09 20:00 FC Helsingoer - B 93 Kopenhagen
Danimarka > 2. Lig, 1. Grup
1 1.25 X 5.50 2 8.50 +89
1 1.25 X 5.50 2 8.50
Kıbrıs Rum Kesimi > 2nd Division, Group B
20.09 18:00 Anagennisi Dery - Onisilos Sotira
Kıbrıs Rum Kesimi > 2nd Division, Group B
1 2.10 X 3.45 2 3.00 +4
1 2.10 X 3.45 2 3.00
BAE > Arap Körfez Ligi
20.09 17:45 Fujairah FC - AL Wahda FC
BAE > Arap Körfez Ligi
Yes 1.55 No 2.35 +85
Yes 1.55 No 2.35
Meksika > Ascenso Ligi, Açılış
20.09 05:00 CSD Dorados Sinaloa - CF Cafetaleros De Chiapas
Meksika > Ascenso Ligi, Açılış
1 1.95 X 3.20 2 3.60 +89
1 1.95 X 3.20 2 3.60
Avusturya Amatör > Bayanlar Ligi
20.09 20:00 SV Neulengbach - SV Horn
Avusturya Amatör > Bayanlar Ligi
1 1.30 X 4.80 2 7.50 +36
1 1.30 X 4.80 2 7.50
Almanya Amatör > Bayernliga güney
20.09 18:15 FC Pipinsried - Ismaning
Almanya Amatör > Bayernliga güney
1 1.20 X 6.00 2 9.25 +34
1 1.20 X 6.00 2 9.25
20.09 20:00 TSV 1882 Landsberg - TSV Schwaben Augsburg
Almanya Amatör > Bayernliga güney
1 1.35 X 4.90 2 6.25 +32
1 1.35 X 4.90 2 6.25
Almanya Amatör > Bayernliga kuzey
20.09 20:00 SC Eltersdorf - Grossbardorf
Almanya Amatör > Bayernliga kuzey
1 1.65 X 4.15 2 3.80 +36
1 1.65 X 4.15 2 3.80
Bulgaristan > Birinci Profesyonel Lig
20.09 17:30 Cherno More Varna - Botev Plovdiv
Bulgaristan > Birinci Profesyonel Lig
1 1.95 X 3.30 2 3.60 +89
1 1.95 X 3.30 2 3.60
Avusturya Amatör > Bölgesel Lig Doğu
20.09 19:30 Traiskirchen Fcm - Ask-Bsc Bruck/Leitha
Avusturya Amatör > Bölgesel Lig Doğu
1 2.10 X 3.85 2 2.65 +84
1 2.10 X 3.85 2 2.65
20.09 20:00 SK Rapid (A) - FC Mauerwerk
Avusturya Amatör > Bölgesel Lig Doğu
1 1.60 X 3.80 2 4.20 +83
1 1.60 X 3.80 2 4.20
20.09 20:00 SC Neusiedl 1919 - ASK Ebreichsdorf
Avusturya Amatör > Bölgesel Lig Doğu
1 3.00 X 3.60 2 1.95 +82
1 3.00 X 3.60 2 1.95
20.09 20:00 SV Mattersburg (A) - Wiener Sportklub
Avusturya Amatör > Bölgesel Lig Doğu
1 3.45 X 3.75 2 1.75 +80
1 3.45 X 3.75 2 1.75
Polonya > Ekstraklasa
20.09 19:00 Piast Gliwice - Rakow Czestochowa
Polonya > Ekstraklasa
1 1.95 X 3.30 2 3.55 +92
1 1.95 X 3.30 2 3.55
Çek Cumhuriyeti > FNL
20.09 18:00 Vitkovice - FK Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti > FNL
1 2.40 X 3.30 2 2.85 +89
1 2.40 X 3.30 2 2.85
20.09 19:00 FC Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti > FNL
1 2.45 X 3.25 2 2.85 +89
1 2.45 X 3.25 2 2.85
Rusya > Futbol Ulusal Ligi
20.09 12:00 FC Ska-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk
Rusya > Futbol Ulusal Ligi
1 1.85 X 3.35 2 4.30 +89
1 1.85 X 3.35 2 4.30
Azerbaycan > I Lig
20.09 14:30 PFK Zaqatala - Zira FK 2
Azerbaycan > I Lig
1 1.15 X 6.25 2 10.75 +81
1 1.15 X 6.25 2 10.75
20.09 14:30 Sabah-2 - FK Garadag Lokbatan
Azerbaycan > I Lig
1 1.60 X 3.80 2 4.45 +81
1 1.60 X 3.80 2 4.45
Meksika > Liga MX, Women
20.09 03:00 CF Pachuca - CF Tigres Uanl
Meksika > Liga MX, Women
1 2.55 X 3.20 2 2.55 +84
1 2.55 X 3.20 2 2.55
20.09 04:00 FC Juarez - Pumas Unam
Meksika > Liga MX, Women
1 5.00 X 3.45 2 1.65 +84
1 5.00 X 3.45 2 1.65
20.09 04:00 Atletico San Luis - CF Monterrey
Meksika > Liga MX, Women
1 13.00 X 6.50 2 1.15 +84
1 13.00 X 6.50 2 1.15
20.09 05:00 CD Guadalajara - Queretaro FC
Meksika > Liga MX, Women
1 1.65 X 3.75 2 4.30 +81
1 1.65 X 3.75 2 4.30
Çek Cumhuriyeti > Moravskoslezska Ligi
20.09 17:00 FC Viktoria Otrokovice - FC Msa Dolni Benesov
Çek Cumhuriyeti > Moravskoslezska Ligi
1 1.30 X 5.50 2 6.75 +84
1 1.30 X 5.50 2 6.75
20.09 17:30 SK Hanacka Slavia Kromeriz - Banik Ostrava B
Çek Cumhuriyeti > Moravskoslezska Ligi
1 2.00 X 3.65 2 3.10 +84
1 2.00 X 3.65 2 3.10
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
20.09 20:00 Eilenburg - FC Grimma
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
1 1.50 X 4.50 2 4.55 +36
1 1.50 X 4.50 2 4.55
Oman Sultanlığı > Oman Profesyonel Ligi
20.09 16:15 Al Suwaiq - Al-Nahda
Oman Sultanlığı > Oman Profesyonel Ligi
Yes 1.95 No 1.75 +33
Yes 1.95 No 1.75
20.09 16:15 Al Orouba - Dhofar Scsc
Oman Sultanlığı > Oman Profesyonel Ligi
1 6.25 X 4.25 2 1.40 +36
1 6.25 X 4.25 2 1.40
Rusya > PFL, Doğu
20.09 11:00 FC Sakhalin - FK Novosibirsk
Rusya > PFL, Doğu
1 1.95 X 3.40 2 3.40 +36
1 1.95 X 3.40 2 3.40
20.09 12:00 Zenit Irkutsk - FC Irtysh Omsk
Rusya > PFL, Doğu
1 6.25 X 3.95 2 1.45 +36
1 6.25 X 3.95 2 1.45
Rusya > PFL, Ural-Povolzhye
20.09 18:30 FC Kamaz Naberezhnye Chelny - FC Lada Tolyati
Rusya > PFL, Ural-Povolzhye
1 1.20 X 6.00 2 9.75 +36
1 1.20 X 6.00 2 9.75
Polonya > Polonya 3. Ligi, 4. Grup
20.09 17:00 Podhale Nowy Targ - LKS Wolczanka Woka Pelkinska
Polonya > Polonya 3. Ligi, 4. Grup
1 1.90 X 3.65 2 3.35 +80
1 1.90 X 3.65 2 3.35
Beyaz Rusya > Premier Lig
20.09 18:00 Minsk - Slavia Mozyr
Beyaz Rusya > Premier Lig
1 2.40 X 3.25 2 2.70 +89
1 2.40 X 3.25 2 2.70
20.09 19:45 FC Gorodeya - FC Dinamo Brest
Beyaz Rusya > Premier Lig
1 6.50 X 4.15 2 1.40 +89
1 6.50 X 4.15 2 1.40
Bahreyn > Premier Lig
20.09 17:00 AL Hidd - East Riffa
Bahreyn > Premier Lig
1 2.35 X 3.30 2 2.60 +82
1 2.35 X 3.30 2 2.60
Kosta Rika > Premier Lig, Açılış
20.09 05:00 Perez Zeledon - Deportivo Saprissa
Kosta Rika > Premier Lig, Açılış
1 4.40 X 3.55 2 1.65 +89
1 4.40 X 3.55 2 1.65
Kolombiya > Primera B, Kapanış
20.09 03:00 Deportes Quindio - Atletico Fc
Kolombiya > Primera B, Kapanış
1 1.35 X 4.10 2 9.00 +84
1 1.35 X 4.10 2 9.00
20.09 03:30 Deportes Pereira - Leones Fc
Kolombiya > Primera B, Kapanış
1 1.55 X 3.50 2 5.75 +84
1 1.55 X 3.50 2 5.75
20.09 04:00 CD Cortulua - Real Cartagena
Kolombiya > Primera B, Kapanış
1 1.85 X 3.50 2 3.65 +84
1 1.85 X 3.50 2 3.65
Arjantin > Primera Nacional, B Grubu
20.09 03:10 Gimnasia Esgrima Jujuy - Quilmes
Arjantin > Primera Nacional, B Grubu
1 2.30 X 2.85 2 3.55 +88
1 2.30 X 2.85 2 3.55
İran > Pro Lig
20.09 16:00 Tractor Sazi Tabriz FC - GOL Gohar Sirjan FC
İran > Pro Lig
1 1.55 X 3.35 2 5.50 +83
1 1.55 X 3.35 2 5.50
20.09 18:00 Foolad Mobarake Sepahan SC - Naft Masjed Soleyman FC
İran > Pro Lig
1 1.35 X 4.00 2 7.75 +85
1 1.35 X 4.00 2 7.75
20.09 18:00 FC Nassaji Mazandaran - Shahin Bushehr FC
İran > Pro Lig
1 1.45 X 3.50 2 6.00 +86
1 1.45 X 3.50 2 6.00
20.09 18:15 Sanat Naft Abadan FC - Zob Ahan Esfahan FC
İran > Pro Lig
1 2.60 X 2.75 2 2.60 +86
1 2.60 X 2.75 2 2.60
İngiltere Amatör > Professional Development League
20.09 14:00 Hull City - Leeds United
İngiltere Amatör > Professional Development League
Over 1.50 Under 2.40 +2
Over 1.50 Under 2.40
20.09 15:00 Watford Fc Reserve - Bristol City
İngiltere Amatör > Professional Development League
Over 1.50 Under 2.40 +2
Over 1.50 Under 2.40
20.09 16:00 Barnsley FC - Wigan Athletic Yedekler
İngiltere Amatör > Professional Development League
Yes 1.35 No 2.90 +31
Yes 1.35 No 2.90
Almanya Amatör > Regionalliga Batı
20.09 19:00 Bergisch Gladbach - FC Schalke 04 II
Almanya Amatör > Regionalliga Batı
1 3.90 X 3.70 2 1.70 +89
1 3.90 X 3.70 2 1.70
Almanya Amatör > Regionalliga Güneybatı
20.09 20:00 FC 08 Homburg-Saar - FK 03 Pirmasens
Almanya Amatör > Regionalliga Güneybatı
1 1.22 X 5.50 2 8.50 +89
1 1.22 X 5.50 2 8.50
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzey
20.09 20:00 Havelse - Werder Bremen (A)
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzey
1 2.05 X 3.50 2 2.95 +89
1 2.05 X 3.50 2 2.95
20.09 20:00 Hannover 96 (A) - Rehden
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzey
1 2.30 X 3.25 2 2.75 +89
1 2.30 X 3.25 2 2.75
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzeydoğu
20.09 18:00 Berliner AK 07 - Energie Cottbus
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzeydoğu
1 1.70 X 3.95 2 3.65 +89
1 1.70 X 3.95 2 3.65
20.09 19:00 FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Rot-Weiss Erfurt
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzeydoğu
1 1.65 X 4.00 2 4.00 +89
1 1.65 X 4.00 2 4.00
Avusturya Amatör > Regionalliga Salzburg
20.09 20:00 SK Bischofshofen - Schoiz Grödig
Avusturya Amatör > Regionalliga Salzburg
1 13.25 X 7.75 2 1.09 +84
1 13.25 X 7.75 2 1.09
Romanya > Romanya 2. Ligi
20.09 18:00 U. Cluj - Petrolul Ploiesti
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.60 X 3.30 2 2.35 +81
1 2.60 X 3.30 2 2.35
Slovakya > Slovakya İkinci Ligi
20.09 17:00 FC Vss Kosice - Ruzemberok (A)
Slovakya > Slovakya İkinci Ligi
1 2.15 X 3.55 2 2.75 +84
1 2.15 X 3.55 2 2.75
20.09 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova - Partizan Bardejov
Slovakya > Slovakya İkinci Ligi
1 1.75 X 3.65 2 3.80 +84
1 1.75 X 3.65 2 3.80
20.09 19:00 FK Poprad - FK Slavoj Trebisov
Slovakya > Slovakya İkinci Ligi
1 1.30 X 4.90 2 7.25 +83
1 1.30 X 4.90 2 7.25
20.09 20:00 MFK Skalica - Artmedia Petrzalka
Slovakya > Slovakya İkinci Ligi
1 1.55 X 3.90 2 4.85 +83
1 1.55 X 3.90 2 4.85
Uluslararası Kulüpler > Sudamericana Kupası
20.09 03:30 Colon De Santa Fe - Atletico Mineiro MG
Uluslararası Kulüpler > Sudamericana Kupası
1 2.80 X 2.80 2 2.90 +91
1 2.80 X 2.80 2 2.90
İsveç > Superettan
20.09 20:00 Frej - Gais
İsveç > Superettan
1 2.20 X 3.40 2 2.85 +92
1 2.20 X 3.40 2 2.85
20.09 20:00 Orgryte IS - IK Brage
İsveç > Superettan
1 2.10 X 3.20 2 3.25 +92
1 2.10 X 3.20 2 3.25
Suudi Arabistan > Suudi Profesyonel Ligi
20.09 18:35 AL Fayha FC - Al Wehda
Suudi Arabistan > Suudi Profesyonel Ligi
1 1.95 X 3.50 2 3.25 +34
1 1.95 X 3.50 2 3.25
Çek Cumhuriyeti > U19 1. Ligi
20.09 13:00 Opava U19 - FC Pardubice U19
Çek Cumhuriyeti > U19 1. Ligi
1 2.35 X 3.65 2 2.45 +84
1 2.35 X 3.65 2 2.45
20.09 14:15 Sigma Olomouc U19 - FC Viktoria Plzen U19
Çek Cumhuriyeti > U19 1. Ligi
1 1.95 X 3.75 2 3.00 +84
1 1.95 X 3.75 2 3.00
Portekiz > U23 Şampiyonası, 1.Etap
20.09 13:00 Estoril Praia - CD Cova DA Piedade
Portekiz > U23 Şampiyonası, 1.Etap
1 1.60 X 4.20 2 4.30 +34
1 1.60 X 4.20 2 4.30
Moldova > Ulusal Lig
20.09 16:00 FC Sfintul Gheorghe - FC Milsami
Moldova > Ulusal Lig
1 1.70 X 3.70 2 3.90 +84
1 1.70 X 3.70 2 3.90
Honduras > Ulusal Lig, Açılış
20.09 04:15 Platense FC - CD Olimpia
Honduras > Ulusal Lig, Açılış
1 2.65 X 3.15 2 2.45 +36
1 2.65 X 3.15 2 2.45
Vietnam > V-Ligi
20.09 15:00 Viettel FC - Becamex Binh Duong
Vietnam > V-Ligi
1 2.00 X 3.50 2 3.10 +85
1 2.00 X 3.50 2 3.10
20.09 15:00 TP HO Chi Minh - SAI Gon FC
Vietnam > V-Ligi
1 1.90 X 3.60 2 3.20 +86
1 1.90 X 3.60 2 3.20
Finlandiya > Veikkausliiga, Relegation Round
20.09 18:30 Vaasan Ps - FC Lahti
Finlandiya > Veikkausliiga, Relegation Round
1 2.30 X 3.05 2 2.95 +92
1 2.30 X 3.05 2 2.95
Katar > Yıldızlar Ligi
20.09 16:50 Al-Sadd - Umm-Salal SC
Katar > Yıldızlar Ligi
1 1.04 X 8.75 2 18.00 +89
1 1.04 X 8.75 2 18.00
20.09 19:00 Al-Sailiya - Qatar SC
Katar > Yıldızlar Ligi
1 2.05 X 3.60 2 2.75 +89
1 2.05 X 3.60 2 2.75
Çin > Çin Süper Ligi
20.09 14:35 Chongqing Lifan - Jiangsu Suning FC
Çin > Çin Süper Ligi
1 3.30 X 3.65 2 1.90 +95
1 3.30 X 3.65 2 1.90