Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Almanya > 2. Bundesliga
20.09 20:15 ASV Hamm-Westfalen - TV Emsdetten
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.12 X 15.25 2 8.00 +20
1 1.12 X 15.25 2 8.00
20.09 20:30 SG Bbm Bietigheim - Thsv Eisenach
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.15 X 13.25 2 6.75 +26
1 1.15 X 13.25 2 6.75
20.09 20:30 VfL Gummersbach 1861 - HSV Hamburg
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.45 X 9.25 2 3.50 +26
1 1.45 X 9.25 2 3.50
21.09 20:00 HSG Krefeld - EHV Aue
Almanya > 2. Bundesliga
1 2.85 X 8.50 2 1.60 +2
1 2.85 X 8.50 2 1.60
21.09 20:30 TSV Bayer Dormagen - TUS N-Lubbecke
Almanya > 2. Bundesliga
1 3.15 X 8.25 2 1.55 +2
1 3.15 X 8.25 2 1.55
21.09 21:00 HSG Konstanz - VfL Lubeck Schwartau
Almanya > 2. Bundesliga
1 4.50 X 9.25 2 1.30 +2
1 4.50 X 9.25 2 1.30
22.09 18:00 HC Elbflorenz 2006 - Tusem Essen
Almanya > 2. Bundesliga
1 3.10 X 8.75 2 1.55 +2
1 3.10 X 8.75 2 1.55
İsveç > Allsvenskan
22.09 16:00 Skanela IF - RP Linkoping
İsveç > Allsvenskan
1 1.15 X 12.75 2 7.00 +2
1 1.15 X 12.75 2 7.00
Almanya > Bundesliga
21.09 21:30 DIE Eulen Ludwigshafen - HC Erlangen
Almanya > Bundesliga
1 2.75 X 7.75 2 1.70 +26
1 2.75 X 7.75 2 1.70
22.09 14:30 SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen
Almanya > Bundesliga
1 1.70 X 8.00 2 2.70 +2
1 1.70 X 8.00 2 2.70
22.09 17:00 SG Flensburg-Handewitt - SC Dhfk Leipzig
Almanya > Bundesliga
1 1.09 X 12.75 2 10.25 +2
1 1.09 X 12.75 2 10.25
22.09 17:00 TBV Lemgo Lippe - Fuchse Berlin
Almanya > Bundesliga
1 4.25 X 9.00 2 1.35 +2
1 4.25 X 9.00 2 1.35
22.09 17:00 HSG Nordhorn-Lingen - MT Melsungen
Almanya > Bundesliga
1 8.50 X 11.50 2 1.14 +2
1 8.50 X 11.50 2 1.14
İsveç > Elit Seri, Kadınlar
20.09 19:00 Boden Handball IF - Skovde HF
İsveç > Elit Seri, Kadınlar
1 1.70 X 7.75 2 2.65 +22
1 1.70 X 7.75 2 2.65
20.09 20:00 Kungalvs HK - GT Soder
İsveç > Elit Seri, Kadınlar
1 1.25 X 11.25 2 4.60 +22
1 1.25 X 11.25 2 4.60
21.09 19:10 H65 Hoor - Onnereds HK
İsveç > Elit Seri, Kadınlar
1 1.03 X 22.00 2 13.50 +26
1 1.03 X 22.00 2 13.50
Avusturya > HLA, Erkekler
20.09 20:00 HC Hard - Bregenz Handball
Avusturya > HLA, Erkekler
1 1.22 X 11.00 2 5.50 +26
1 1.22 X 11.00 2 5.50
21.09 19:00 Fivers Wat Margareten - HSG Graz
Avusturya > HLA, Erkekler
1 1.22 X 10.50 2 5.75 +2
1 1.22 X 10.50 2 5.75
21.09 19:00 Handball Tirol - SC Ferlach
Avusturya > HLA, Erkekler
1 1.60 X 8.25 2 2.85 +2
1 1.60 X 8.25 2 2.85
21.09 20:00 HSG Barnbach/Koflach - HC Linz AG
Avusturya > HLA, Erkekler
1 2.40 X 7.50 2 1.85 +2
1 2.40 X 7.50 2 1.85
21.09 20:00 UHK Krems - SG Westwien
Avusturya > HLA, Erkekler
1 1.25 X 9.50 2 5.00 +2
1 1.25 X 9.50 2 5.00
İsveç > Handbollsligan
20.09 20:00 Onnereds HK - IK Savehof
İsveç > Handbollsligan
1 5.25 X 10.75 2 1.25 +24
1 5.25 X 10.75 2 1.25
20.09 20:00 Lugi HF - HK Malmoe
İsveç > Handbollsligan
1 2.00 X 7.00 2 2.25 +24
1 2.00 X 7.00 2 2.25
21.09 17:00 HK Varberg - IFK Kristianstad
İsveç > Handbollsligan
1 9.50 X 16.25 2 1.08 +26
1 9.50 X 16.25 2 1.08
23.09 20:00 OV Helsingborg - Ystads IF HF
İsveç > Handbollsligan
1 4.55 X 9.00 2 1.30 +2
1 4.55 X 9.00 2 1.30
23.09 20:00 Redbergslids IK - Alingsas HK
İsveç > Handbollsligan
1 1.90 X 7.50 2 2.30 +2
1 1.90 X 7.50 2 2.30
Uluslararası > MOL Liga
20.09 18:30 SSK Presov - Iuventa Michalovce
Uluslararası > MOL Liga
1 13.50 X 25.00 2 1.02 +26
1 13.50 X 25.00 2 1.02
20.09 19:00 DHC Sokol Poruba - HK Hodonin
Uluslararası > MOL Liga
1 1.06 X 16.50 2 12.25 +2
1 1.06 X 16.50 2 12.25
20.09 19:30 HK Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou - SHK Veseli Nad Moravou
Uluslararası > MOL Liga
1 16.75 X 19.50 2 1.01 +2
1 16.75 X 19.50 2 1.01
21.09 16:00 Sokol Pisek - HK Slovan Duslo Sala
Uluslararası > MOL Liga
1 8.00 X 12.75 2 1.12 +2
1 8.00 X 12.75 2 1.12
21.09 19:00 DHK Banik Most - DHK Zora Olomouc
Uluslararası > MOL Liga
1 1.07 X 16.00 2 11.25 +2
1 1.07 X 16.00 2 11.25
21.09 19:30 HK Zlin - DHC Slavia Prag
Uluslararası > MOL Liga
1 3.90 X 8.75 2 1.40 +2
1 3.90 X 8.75 2 1.40
22.09 16:00 MSK Dunajska Streda - HC Sporta Hlohovec
Uluslararası > MOL Liga
1 1.70 X 8.00 2 2.60 +2
1 1.70 X 8.00 2 2.60
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, A Grubu
21.09 21:00 FC Barcelona - Celje Pivovarna Lasko
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, A Grubu
1 1.05 X 21.00 2 11.75 +26
1 1.05 X 21.00 2 11.75
22.09 17:50 Aalborg Handbold - HC Prvo Plinarsko Drustvo Zagreb
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, A Grubu
1 1.40 X 8.75 2 4.00 +2
1 1.40 X 8.75 2 4.00
22.09 20:00 PSG Handball - Mol-Pick Szeged
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, A Grubu
1 1.25 X 10.00 2 5.25 +2
1 1.25 X 10.00 2 5.25
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, B Grubu
21.09 18:30 HC Meshkov Brest - Montpellier HB
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, B Grubu
1 2.00 X 7.50 2 2.15 +26
1 2.00 X 7.50 2 2.15
21.09 18:30 Telekom Veszprem HC - THW Kiel
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, B Grubu
1 1.40 X 9.00 2 3.65 +26
1 1.40 X 9.00 2 3.65
22.09 18:00 HC Vardar-Skopje - FC Porto
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, B Grubu
1 1.18 X 11.25 2 6.25 +2
1 1.18 X 11.25 2 6.25
22.09 21:00 KS Vive Tauron Kielce - HC Motor Zaporozhye
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, B Grubu
1 1.05 X 17.25 2 13.25 +2
1 1.05 X 17.25 2 13.25
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, C Grubu
21.09 17:00 Bidasoa Irun - Riihimaen Cocks
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, C Grubu
1 1.10 X 15.50 2 8.50 +26
1 1.10 X 15.50 2 8.50
21.09 20:30 Sporting CP - Tatran Presov
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, C Grubu
1 1.25 X 10.50 2 5.25 +26
1 1.25 X 10.50 2 5.25
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, D Grubu
21.09 16:00 Orlen Wisla Plock - Kadetten Schaffhausen
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, D Grubu
1 1.15 X 13.00 2 6.75 +26
1 1.15 X 13.00 2 6.75
22.09 16:10 GOG Handbold - Chehovski Medvedi
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi, Erkekler, D Grubu
1 1.22 X 10.50 2 5.50 +2
1 1.22 X 10.50 2 5.50